Velkommen till edufy.dk!

Velkommen till edufy.dk!

Så enkelt er det

1. Vælg materiale

Angiv, hvor mange eksemplarer du ønsker af et materiale, og læg materialet i din indkøbsvogn.

2. Afgiv ordre

Når du har bestilt alle de artikler, du ønsker, skal du gå til din indkøbsvogn øverst til højre på skærmen.

3. Log ind

For at gennemføre ordren skal du logge ind, hvis du allerede er medlem, eller klikke på "Bliv medlem" og udfylde din leveringsadresse.

4. Bestil

Gennemfør din bestilling – du modtager den i løbet af et par dage. Helt uden omkostninger.

Vælg Emne/Tema

Vælg årskursus

Medarbejdere

Du er velkommen til at kontakte os.

Vi har aktiviteter også i SverigeNorge og Finland

Switchboard +45 33 600 600

 

 

Fredrik

Fredrik Skytt
CEO

 
Phone: +46 8 440 92 31  
fredrik.skytt@utbudet.se  
   

Sales

 

Eddie

Edvard Lind
Head of Sales

Anna.png

Anna Riise-Knudsen
Account Manager - Denmark

Phone: +46 8 440 92 39 Phone: +45 33 600 600
  +46 708 474 646
edvard.lind@utbudet.se anna.riise-knudsen@edufy.dk
   

Blomman.png

Fredrik Blom
Account Manager - Sweden

Linus.png

Linus Ketzel
Account Manager - Sweden

Phone: +46 8 440 92 37 Phone: +46 8 440 92 35
fredrik.blom@utbudet.se linus.ketzel@utbudet.se
   

Marita.png

Marita Asklund
Account Manager - Finland

Kajsa.png

Kajsa-Maria Mörck
Account Manager - Norway

Phone: +46 8 440 92 42 Phone: +46 8 440 92 44
marita.asklund@subjectaid.fi kajsa-maria.morck@subjectaid.no
   

Sara_2.png

Sara Pedersen
Account Manager - Norway

 
Phone: +46 8 440 92 38                          
sara.pedersen@subjectaid.no  
   

Marketing and Production

 

Mia

Mia Lundin Svensson
Head of Marketing and Production

Steffie_2.png

Steffie Bergström
Denmark & Norway

Phone: +46 8 440 92 33

Phone: +45 33 600 600
+46 8 440 92 40

mia.lundin@utbudet.se steffie.bergstrom@edufy.dk
   

Rebecca

Rebecca Rieem Schwartz
 

Arja.png

Arja Karjalainen
Sweden

Phone: +46 8 440 92 43 Phone: +46 8 440 92 32
rebecca@subjectaid.no arja.karjalainen@utbudet.se
   

Johanna

Johanna Silverdal
Parental leave

Laura.jpg

Laura Kämppi
Finland

Phone: +46 8 440 92 36                                           Phone: + 48 8 440 92 43
johanna.silverdal@subjectaid.fi laura.kamppi@subjectaid.fi
   

Elin.png

Elin Burefalk
Project Manager

blank.png

Erik Österholm
System Development Manager

Phone: + 46 8 440 92 30 Phone: + 46 73 200 0646
elin.burefalk@utbudet.se erik.osterholm@utbudet.se
   
   
   

 

 
Tilbage til produkterne

Kontakt os